כסף מאתרים ואפליקציות


כסף מאתרים ואפליקציותאתר שטראוס+ והאפליקציה נולדו מתוך הרצון של שטראוס לבנות מערכת יחסים ישירה לאורך זמן עם הצרכנים שלנו, במגוון רגעים. ומתוך החזון לתת ערך שהוא מעבר למוצרים ולגעת בצרכנים בצורה אישית ורלוונטית.

באתר שטראוס+ ובאפליקציה יכולים הצרכנים ליהנות מרשימת קניות חכמה הכוללת את כל מגוון המוצרים של כלל החברות שניתן למצוא ברשתות השיווק. כל בני המשפחה יכולים לעדכן ולהתעדכן ברשימה בכל רגע נתון.

כמו כן, ניתן למצוא מידע על חדשנות במוצרי שטראוס ולקבל המלצות למוצרים, מתכונים והצעות הגשה מגוונות על בסיס הרגלי הקנייה. מבחר המתכונים מאפשר לכל בן משפחה לבחור מתכונים אהובים ולחבר אותם לרשימת הקניות המשפחתית. 

וכן ליהנות ממנגנון צבירת נקודות עבור רכישת מוצרי שטראוס ומימושם למגוון חבילות שי מפנקות של מוצרי שטראוס שמגיעות עם שליח עד הבית. ניתן לנהל את האזור האישי בקלות ולבדוק בכל רגע נתון את מצב הנקודות והזכאות לקבלת חבילת שי.

קוד ההרשמה לקבלת 50 נקודות מתנה : FR173440

לאחר ההרשמה ניתנות 50 נקודות בתמורה למילוי הפרטים שלכם

להורדת האפליקציה לחץ >>>


WIN FREE BITCOINS EVERY HOUR!  (אתר בינלאומי באנגלית)

  • WIN UP TO $200 IN FREE BITCOINS
  • MULTIPLY YOUR BITCOINS PLAYING HI-LO
  • WIN HI-LO JACKPOTS UP TO 1 BITCOIN
  • FREE WEEKLY LOTTERY WITH BIG PRIZES
  • WIN A LAMBORGHINI WITH GOLDEN TICKETS
  • BITCOIN SAVINGS ACCOUNT WITH DAILY INTEREST
  • 50% REFERRAL COMMISSIONS FOR LIFE

להרשמת לאתר חינם >>>


bitcoinsfor.me - התחל להרוויח  Bitcoins עכשיו !! (אתר בינלאומי באנגלית)

Bitcoinsfor.me הוא אתר שניתן להרוויח  בו תגמול במטבעות דיגיטלים. 

באתר מאפשרים לחברים להרוויח תגמולים בקריפטו מטבעות כמו ביטקוין על פעילותם המקוונת. פעילויות אלו כוללות ביקור באתרים, לחיצה על מודעות, צפייה בסרטונים, השלמת סקרים, התקנת אפליקציות, משחק משחקים, השלמת מיקרו-מסכות, כריית cryptocurrencies ושיווק שותפים ועוד...

ניתן למשוך את הכספים ישירות  לארנק הדיגיטלי שלכם,   למשיכה  ב- Coinbase אין עמלה והמינימום הוא 500 סאטושי.

להרשמה חינם  לחץ >>>MY OFER הוא מועדון ההטבות של קניוני עופר. באתר המועדון מחכות לכם הטבות בלעדיות על המותגים המובילים בישראל, למימוש בקניוני הקבוצה שפרוסים בכל רחבי הארץ. לחברי המועדון מוצעות גם הטבות שונות מחוץ לקניונים.

מי לא רוצה לקבל מבצעים שווים לפני כולם?

קיימים שלושה סוגים של הטבות:

מימוש הטבה באמצעות קוד קופון - בלחיצה על מימוש הטבה המשתמש מקבל קוד קופון אותו הוא מציג במעמד התשלום, על מנת ליהנות מההטבה.  
מימוש הטבה לחברי MYOFER באתר המותג - בלחיצה על כפתור "מעבר לאתר" המשתמש מועבר לאתר בו אפשר לרכוש את המוצר במחיר מיוחד לחברי MYOFER.  
מימוש הטבה באתר על ידי קוד קופון - מקבלים קוד קופון ולינק למעבר לאתר בו אפשר לבצע את הרכישה וליהנות מהנחה בהזנת קוד הקופון.

קוד ההרשמה : 897419

להורדת האפליקציה לחץ >>>השתמשו באפליקציית MAKE MONEY לקבלת תשלום על השלמת משימות , מילוי סקרים , שיתוף משימות , משחקים ועוד..

יש להזין קוד קופון VPLNU7 על מנת לקבל נקודות אשראי חינם

תשלום ישירות ל-PAYPAL , מינימום למשיכה 5$

*האפליקציה באנגלית

** מתאים לטלפונים חכמים בלבד

להורדת האפליקציה לחץ >>>


בקרוב עוד אפליקציות ... בואו לבקר