ipanel - סקרים בתשלום


ipanel - סקרים בתשלום
משפיעים ומרוויחים
תמיד רציתם להשפיע על קבלת החלטות? לגרום לכך שהדעה שלכם תשמע? עכשיו זו ההזדמנות שלכם!
חברות וארגונים מובילים במשק מעוניינים לשמוע את דעתכם!
בתמורה למענה על סקרים באינטרנט – באמצעות המחשב או הטלפון הנייד, תוכלו לצבור נקודות ולהרוויח.
בצבירה של נקודות, תוכלו להמיר את הנקודות לתווי קנייה.
בנוסף, תוכלו להפנות חברים ולהרוויח נקודות נוספות.
אז בואו הצטרפו לפאנל ותתחילו להרוויח!!!

מהו iPanel - פאנל iPanel כולל מעל 100,000 אנשים מכל קצוות האוכלוסייה אשר אחת לכמה זמן נשאלים לדעתם בנושאים מגוונים כגון- חוות דעת על תוכניות טלוויזיה, פרסומות, שירות לקוחות, מוצרים קיימים, מוצרים עתידיים ועוד. מילוי השאלון נותן לחברי הקבוצה את הכוח להשפיע על המוצרים והשירותים הקיימים כיום, וכאלו שיוצעו בעתיד בישראל.
מה מטרות iPanel -  לאפשר לחברות מסחריות, מוסדות ציבור ולגופים ממשלתיים לבחון את הצרכים של הצרכנים השונים ושלך , על מנת שיוכלו להעניק לך שירות טוב יותר, לשפר ולהציע מוצרים טובים ויעילים יותר ולהגיע לרמת מקצועיות גבוהה יותר.
מי יכול להירשם - כל תושב/ת ישראל מגיל 12 ומעלה רשאי/ת להירשם לפאנל, למלא שאלונים ולקבל נקודות.
מה יוצא לי מזה - עבור כל אחד מהשאלונים שתבצעו תקבלו מספר מסוים של נקודות שיופיע בתחילתו ובסופו של כל סקר.
מספר הנקודות שתקבלו משתנה בין סקר לסקר ותלוי בדר”כ באורכו של הסקר – ככל שהסקר יהיה ארוך יותר – כך תקבלו עליו יותר נקודות. תוכלו לעקוב אחר תהליך צבירת הנקודות באתר זה. הנקודות שתקבלו בכל סקר נצברות עבורכם ותמורתן תוכלו לקבל תווי שי.
כמה אני הולך להרוויח מהאתר הזה - כל אחד מרוויח מהאתר סכום אחר מפני שכל אחד עונה מרצונו על כמות סקרים אחרת ומזמין כמות חברים שונה להצטרף לפאנל. לא ניתן לצפות שתרוויחו מהאתר הזה מאות ואלפי שקלים בחודש. כל הרעיון הוא שלצד הסקרים שאתם עונים ודרכם אתם משפיעים על מוצרים ושירותים הניתנים בארץ , אתם גם תקבלו תמורה שהיא סבירה לפי כל קנה מידה בישראל.
כל כמה  זמן יש סקר -תדירות הסקרים משתנה. יש תקופות בהן יהיו יותר סקרים ובתקופות אחרות יהיו פחות סקרים. חשוב לומר שלא כולם מוזמנים לכל הסקרים ולכן יתכן מצב שחברים שלכם יקבלו סקר ואתם לא. חשוב לזכור שגם בתקופות שבהן יש מעט סקרים , עדיין חברותכם בפאנל אינה עולה כסף ולא מצריכה מכם מאמץ מיוחד ולכן כדאי להישאר חברים בפאנל. כמו כן, ככל שיעבור הזמן הצפי הוא כי תדירות הסקרים תלך ותעלה מפני שתחום הסקרים באינטרנט תופס תאוצה בישראל ככל שהזמן עובר.
מהו מבצע חבר מביא חבר - מבצע “חבר מביא חבר מאפשר לכם להרוויח נקודות רק מעצם זה שהפנתם חברים וקרובי משפחה שלכם להצטרף לפאנל. כל “חבר” שירשם לפאנל בעקבות הפנייה שלכם שהפנתם דרך האתר (ראו קישור “חבר מביא חבר” לאחר הרישום שלכם) ושיענה על לפחות סקר מסחרי אחד (שאינו במסגרת הרישום לפאנל ומילוי סקרי הפרופיל), יזכה את חשבון הנקודות שלכם ב- 15 נקודות שיצטרפו לסך הנקודות שצברתם בעקבות מילוי הסקרים. אין הגבלה על כמות החברים אותם אתם יכולים להפנות. על מנת לזמן חבר כל מה שעליכם לעשות הוא להעתיק את הקישור הייחודי לכם המופיע בעמוד “חבר מביא חבר” בחשבונכם ולשלוח אותו במייל שלכם לחברים.

בקיצור !!!  נרשמים, עונים על סקרים וצוברים נקודות.
לאחר מכן, מזמינים תווי קניה של “נופשונית” “תו הזהב” או “BuyMe”. בהמשך, ניתן אף לצרף חברים ולזכות בנקודות נוספות.

לפרטים נוספים ולהצטרפות חינם לחץ >>>